Úspěšná spolupráce firmy Bioster a KŘP Smk

uveřejněno: 16. 07. 2010

Dne 3. července 2010 jsme obdrželi děkovný email od členů zásahové policejní jednotky KŘP Smk, kteří při své práci používají naše výrobky. Naposledy antikonfliktní tým KŘP Smk vyjednával s ozbrojeným mužem, který vyhrožoval, že spáchá sebevraždu. Specialistům se podařilo se sebevrahem navázat kontakt a po téměř 20 hodinovém, náročném vyjednávání mladíka odzbrojit a zpacifikovat. V takto tvrdých podmínkách se osvědčily především deky a izotermické fólie Bioster. Policistům dobře slouží také naše obvazy a hemostatika z produktové řady Traumacel.

Jsme rádi, že naše produkty pomáhají zachránit životy!

Celý článek o zásahu KŘP Smk najdete na webu: http://regiony.impuls.cz/…lozil/497522

Celkem 0 položek za 0
nákupní košík

Jste zdravotnickým odborníkem?

Stránky, na které se chystáte vstoupit, jsou určeny pouze odborníkům. Pro přístup do této části proto musíte být osobou ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, tedy osobou, která je oprávněná předepisovat nebo vydávat humánní léčivé přípravky (dále také jen „zdravotnický odborník“). Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Klepnutím na příslušné tlačítko níže potvrzujete, že jste se seznámil/a s definicí zdravotnického odborníka ve smyslu zákona o regulaci reklamy a že si jste vědom/a rizik, kterým byste se jako jiná osoba než takový zdravotnický odborník vystavoval/a vstupem do této části.