„Dermatologické odpoledne“ – Dermatovenerologická klinika FN Brno

datum konání: 13. 11. 2008 - 13. 11. 2008

Dermatovenerologická klinika FN v Brně pořádá denní regionální semináře pro dermatology s odbornou přednáškovou prezentací zajišťovanou lékaři Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Brno pod garancí Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.

Dermatovenerologická klinika FN v Brně pořádá denní regionální semináře pro dermatology s odbornou přednáškovou prezentací zajišťovanou lékaři Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Brno pod garancí Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. 13. listopadu budeme mít prezentaci Traumacel biodress a TAF light, která se setkala s velkým zájmem o léčebné nasazení těchto produktů, zvláště s přihlédnutím k vynikajícím výsledkům v léčbě bércových vředů.

Celkem 0 položek za 0
nákupní košík

Jste zdravotnickým odborníkem?

Stránky, na které se chystáte vstoupit, jsou určeny pouze odborníkům. Pro přístup do této části proto musíte být osobou ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, tedy osobou, která je oprávněná předepisovat nebo vydávat humánní léčivé přípravky (dále také jen „zdravotnický odborník“). Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Klepnutím na příslušné tlačítko níže potvrzujete, že jste se seznámil/a s definicí zdravotnického odborníka ve smyslu zákona o regulaci reklamy a že si jste vědom/a rizik, kterým byste se jako jiná osoba než takový zdravotnický odborník vystavoval/a vstupem do této části.