Archiv Září 2008

RANDE 2008 – II. ročník mezinárodního setkání příznivců moderních metod při ošetřování chronických ran a kožních defektů

11. 09. 2008

Konference s mezinárodní účastí Rande 2008 navazuje na loňskou úspěšnou konferenci o léčení chronických ran. Jedním z hlavních témat konference bude vývoj nových materiálů k lokální terapii kožních defektů. Součástí setkání bude i prezentace produktové řady Traumacel a jeho výhod při hojícím procesu. Traumacel se jistě stane vítaným pomocníkem k léčbě „hard-to-heal“ ran.

Celkem 0 položek za 0
nákupní košík

Jste zdravotnickým odborníkem?

Stránky, na které se chystáte vstoupit, jsou určeny pouze odborníkům. Pro přístup do této části proto musíte být osobou ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, tedy osobou, která je oprávněná předepisovat nebo vydávat humánní léčivé přípravky (dále také jen „zdravotnický odborník“). Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Klepnutím na příslušné tlačítko níže potvrzujete, že jste se seznámil/a s definicí zdravotnického odborníka ve smyslu zákona o regulaci reklamy a že si jste vědom/a rizik, kterým byste se jako jiná osoba než takový zdravotnický odborník vystavoval/a vstupem do této části.